Aktualne promocje

AKTUALNIE SPRZEDANE JEST PONAD 30% DOMÓW. Wykorzystaj atrakcyjne ceny w przedsprzedaży. Sprawdź kalendarz wyprzedaży dostępny poniżej.

KALENDARZ WYPRZEDAŻY:

Osiedle Bliska Wola to inwestycja składająca się z 24 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej o nowoczesnej architekturze oraz bardzo wysokim standardzie wykonania

Infrastruktura przed budynkami będzie zachowana tak jak na wizualizacji odległość pomiędzy budynkami to aż 25 metrów co sprawi że w wygodny sposób z osiedla będą mogli korzystać mieszkańcy jak i ich goście.

Na etapie zakupu domów przed ich wybudowaniem oferujemy państwu możliwość dopasowania układu mieszkania oraz instalacji elektrycznej do własnych potrzeb, co pozwoli na realizację zindywidualizowanych oczekiwań względem funkcjonalności. Wszystko po to, by stworzyć dla Państwa wymarzony dom.

W ramach inwestycji powstanie oświetlona droga wewnętrzna wraz z wygodnymi chodnikami i miejscami parkingowymi przed domami, oraz małą architekturą tj. ozdobne pergole , nowocześnie zaprojektowane miejsca na odpady. Takie zabiegi jednolitego otoczenia będą sprawiały wrażenie spójnej całości otoczenia przed domami, a zamknięcie osiedla sprawi poczucie bezpieczeństwa!

Osiedle Bliska Wola jest dla osób które:
– Marzą o wypoczynku we własnym ogrodzie (do każdego segmentu przynależy ogródek w wielkości od 400 do 700m2).
– Cenią sobie przestronność i nowoczesność (duże okna, funkcjonalne i przemyślane układy mieszkań, składające się z salonu, kuchni, 3 sypialni, 2 łazienek, garderoby oraz pomieszczenia gospodarczego).
– Chcą zamieszkać w domu o wysokim standardzie wykończenia z wykorzystaniem najlepszych materiałów.
– Cenią sobie możliwość rozwoju w domu który pokochają poprzez możliwość adaptacji poddasza użytkowego.

Dostępność

Najedź kursorem na dom, aby sprawdzić jego dostępność. Kliknij na niego, by zobaczyć plan pięter.

Skontaktuj się z nami

Siedziba firmy:
ul. Partyzancka 94/106
95-200 Pabianice
Telefon:
+ 48 505 856 333
Email:
biuro@osiedlebliskawola.pl

Szybki kontakt!
+
Wyślij!

Facebook